Serdivan Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Serdivan Kuru Temizleme Hizmetinizde!

 

Kuru Temizleme Serdivan olarak; doğa dostu markalar ile yaptığımız iş birliği ile kuru temizlemeye sektöründe adımımızı attık. Elde ettiğimiz ekipmanlar eşliğinde uzman personel ekibimizle yeni nesil kuru temizleme sistemi sayesinde müşterilerimize %100 doğal ve çevreci bir temizleme hizmeti sunuyoruz. Kuru Temizleme Serdivan, profesyonel çalışan ekibi ve sahip olduğu son moda kuru temizleme ekipmanlarıyla Türkiye'nin sayılı kuru temizleme firmaları arasındaki yerini aldı.

Kuru Temizleme Serdivan

Çevre ve sağlık dostu ekolojik kimyasal malzemelerimizi, giysi temizleme ve diğer kumaş türleri temizleme sistemi olarak girdiğimiz bu yolda zararlı kimyasal maddelerden uzak temizlik adımlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru temizlemede verdiği çabayı ıslak temizleme hususunda da veren firmamız, dünya standartlarına uygun ekipmanlarla çalışmaktadır. Uluslararası kalite kontrol yönetmeliğine göre çalışan firmamız, Sağlık Bakanlığı ve Ticaret Odası tamamını sahip olup gerekli sertifikalara sahiptir.

 

Serdivan Kuru Temizleme Güncel Fiyat Listemiz.

Ütü hizmetimiz temizleme fiyatının %50'sidir.

 

1- Üretim hatalarından dolayı kuru temizleme ve ütüleme  işlemleri sırasında dayanamayan elbise aksesualarında, düğme kırılması, kopması, erimesi, elbisenin üretime ile alakalı renk dayanıksızlığı, boya vermesi, fermuar erimesinden firmamız sorumlu değildir.

2- Üzerinde temizleme ve ütüleme talimatını belirten etiketi bulunmayan giysilerin temizliği sadece müşterinin sorumluluğu altında temizlenir.

3- Firmamız ihmal ve hatasından dolayı hasar gören, bozulan giysilerin temizleme ve ütüleme bedelinin azami on katı sorumluluk taşımaktadır.

4- 30 Gün içerisinde teslim alınmayan giysileriniz, firmamızın sorumluluğunda olmayıp hayır kuruluşlarına hibe edilecektir.

5- Ürün ile ilgili ek durumlarda (aksesuar, kumaş, işleme teksti, EXSPRESS temizleme) fiyatta değişiklik olabilmektedir.