Ayşe YILDIRIM

09-04-2021 07:15:27

Düğünüm kır bahçesinde olduğu için ciddi anlamda kirlenmişti, ciddi anlamda el işçiliğinden ötürü bir çok firma temizleme işleminde zarar göreceği için teslim almadılar fakat Serdivan kuru temizle işinin ehlinden dolayı kısa sürede teslim etti. teşşekürler.

Mustafa ÖZBAHÇELİ

06-02-2023 07:41:26

Öncelikle hayırlı işleriniz olsun ürün temizliğinden çok memnun kaldım ürün teslimatı sırasında verilen tatmin edici bilgiler insanın içini rahatlatıyor en hassas temizliği zor ürünlerde bile gönül rahatlığı ile bırakıyorum kaliteli ve yenilikçi çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Fatih Sayan

06-02-2023 07:42:30

Yün elyaf (silikon) yorgan ve yastıklarımı yıkatmak için vermiştim gerçekten muhteşem bir yer inanın daha önce başka bir yerde yaptırdığım yerde temizlenmiyormuş süper olmuş hiç bir zarar görmemiş ve yumuşacık mis gibi olmuşlar. Evden ücretsiz ve Hızlı teslimat ilgi alaka müşteri memnuniyeti kesinlikle bir numara Hiç düşünmeden tercih edebilirsiz özellikle işletme Sahibi Bülent bey ve çalışan personeli çok kibar nazik yapılacak işin nasıl yapılacağı konusunda detay vermesi (ürünleri tek tek kişiye özel yıkanması gibi ) müşterilerine olan ilgileri yaptıkları işinin ehli oluşu konuşmasından belliydi Hiç düşünmeden tercih ettim Jet kuru temizleme ile iyiki yollarımız kesişmiş bundan sonraki tek tercihimsiniz bunu saymıyoruz ????tekrar görüşeceğiz ✅????

Oğuzhan Yolcu

18-10-2023 11:02:08

Gerçekten başka yerlerin çıkmaz dediği lekeyi çıkarttı ve kumaşa zarar da vermedi. gerçekten çok teşekkürler gönül rahatlığıyla eşyalarınızı verebilirsiniz

Enis Bayraktar

18-10-2023 11:04:54

Hizmetler: Deri ve süet temizliği, Genel kıyafet kurutma, Çamaşır yıkama ve katlama, Özel bakım gerektiren kumaş temizliği, Kıyafet ütüleme, Yorgan temizliği, Ütü, Genel nevresim temizliği, Endüstriyel çamaşırhane, Evden teslim çamaşır yıkama hizmeti, Kuru Temizleme, Organik kuru temizleme Sakarya'nın en eski ve tecrübeli müessesesi olmasının hakkını veriyor