Sağlık Bakanlığı onaylı Kuru Temizleme teknolojisi ile yapılarak; yalnızca firmamız tarafından kullanılan temizleme sistemi eşliğinde, ürünlerin üzerinde kimyasal maddeler kalmadan; leke kalıntılarından temizlenmesidir. Kimyasal madde eşliğinde yapılan kuru temizleme, herhangi bir su teması olmadan ve çitileme olmadan yapılan işlemlerdir.


Kuru temizlemede her ne kadar kimyasal maddeler kullanılsa da söz konusu maddeler, Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasal çekler kullanılmaktadır. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı kullanılan kimyasal maddelerin insan vücuduna herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan ürünler, ütüleme aşamasından sonra kuru temizleme işlemi sonlandırılmaktadır.
 

.. Devamı

Kumaş üzerinde meydana gelen birlikte çıkıp çıkmayacağı konusunda kesin karar alınmadan önce, birtakım konuların bilinmesi gerekmektedir. Lekelerin neye ait olduğu, zamanla oluştuğu ve daha önce herhangi bir müdahalede bulunup bulunmadığı öğrenildikten sonra kesin bir kanıyla lekenin çıkıp çıkmayacağı konusunda Kuru Temizleme Serdivan firması olarak bilgi verebiliriz. Lekelerin kumaş yüzeylerinden temizlenmesi hususunda belirleyici olan unsurlardan bir diğeri ise lekenin bulaştığı kumaş türüdür. 


Buna bağlı olarak da kumaşın üzerinden çok zaman geçmemiş ve de müdahale edilmemiş pek çok lekeleme türü firmamız tarafına uygulanacak olan işlemlerle çıkartılabilmektedir. Kuru Temizleme aşamasında kumaş türleri hakkında ve talep edilen temizlik türü hakkında detaylı bilgi verilmesi durumunda, tüm sorumluluk bize ait olarak işlemlerimizi garanti kapsamında gerçekleştirmektedir. 

.. Devamı

Kumaşların çekmesi için su ile mekanik hareket ve de ısı temasının gerçekleşmesi gerekir. Bu durumda kuru temizleme söz konusu olduğu için herhangi bir su ile temas işlemi yapılmamakta mekanik hareket sistemi ise minimumdur. Isı aşaması ise kurutma aşamasında kontrolü sistem olarak azar azar verilmektedir. Ütüleme aşamasında ise kontrollü olarak buharlı ütü işlemleri yapılmaktadır. Dolayısıyla da kuru temizleme işlemi ürünlerinde kesinlikle çekmeler yaşanmaz.

.. Devamı

Yıkama talimatı bilgileri farklı kumaş türleri açısından bizim için önemlidir.

Çünkü yıkama talimatı ile temizleme yapılması aşamasında firmamız sorumlu olmaktadır.

.. Devamı

Bütün Kuru Temizleme konusunda eğitilmiş ve tecrübe sahibi olmuş kişilerdir bu hususta profesyonel ekiplerimizce kuru temizleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Firmamız tarafından yaşanabilecek herhangi bir mağduriyet durumunun söz konusu olması durumunda zararınızı karşılıyor bu hususta garanti temin ediyoruz.

.. Devamı

Kuru Temizleme Serdivan firması, olarak tarafımıza iletilen tüm giysi ve temizleme yapılacak kumaş yüzeye telefonunuza iletiler süre içerisinde teslim edilmektedir. Bizden kaynaklı teslimat suresinde gecikmeler yaşanıyor ise yine bu durumda firmamız olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Olağandışı bir durum olmaması halinde ya da yoğunluk yaşanmaması durumlarında teslimat günlerimiz aşılmamaktadır.

Ama bizden kaynaklı gecikmeden yaşanması durumunda ise firmamız mağduriyetimizi gidermektedir. 
 

.. Devamı