Vizyon ve Misyonumuz

VİZYON

 

Kuru Temizleme Serdivan

 

firmamızın kurulduğu tarihten itibaren günümüze kadar tek amacımız; kuru temizleme konusunda bize güvenen siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteli ve de güvenli temizleme hizmetine sunmaktır.

Bugün ve daima siz değerli müşterilerimiz için, kaliteli ve güvenilir kuru temizleme hizmetini uygun fiyatlarla en hızlı şekilde sizlere sunmak için tüm çabamız da çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Hemen hemen tüm bölgelere özellikle de Serdivan ilçemize en kaliteli kuru temizleme hizmetine en iyi fiyat koşulları ile sunmak için kurulduğumuz kuruluş tarihinden bu yana 1. Sınıf hizmet kalitesi en büyük hedefimizdir.

MİSYON

Kuru Temizleme Serdivan

 

firması olarak özel gün kıyafetleri, abiye ve de en önemlisi olan gelinlik gibi önemli parçaların temizleme ve bakım işlemlerini tecrübeli personel ekibimizle son teknolojik kuru temizleme ekipmanlarımız ve de ürünlerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde teslimat işlemlerini yapmayı hedefliyoruz.

Kuru Temizleme Serdivan olarak, hedeflerimiz ve de amaçlarımızın ilk sırasında bizi tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak onların hizmetlerine bugün ve gelecekte devam edebilmektir.

Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan firmamız temizlik ve hijyen şartlarının, standartlarına uyma konusunda da elinden geleni yaparak sektörünü en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaktır.