Hakkımızda

Kuru Temizleme Serdivan firması, olarak en kaliteli temizleme hizmeti neye yapabilmek için; kaliteli ve de en son teknoloji ekipmanlarla dünya standartlarına, uluslararası kullanıma sahip olarak doğaya ve tekstil ürünlerine zarar vermeden 1. Sınıf kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Kuru Temizleme Serdivan firması, makine ekipman konusunda dünyaca ünlü kuru temizleme ekipmanlarını kullanmaktadır. Kimyasal konusunda tercihini doğaya uygun olan markaları tercih eden firmamız; ayrıca ambalajlama ve konveyor askılık sistemleri konusunda da tecrübelidir.

Kuru temizleme firmamız bünyesinde; kuru Temizleme, leke çıkarma, makine kullanımı konularında personellerine eğitim vererek, başarılı personel desteği ile müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Kuru Temizleme Serdivan olarak, sektöründeki "Müşteri Memnuniyeti" ilkesini benimseyerek kuru temizleme hizmetinde şeffaf bir yaklaşım sunuyoruz.

En kaliteli hizmeti verebilmeyi hedef edinen markamız; tecrübeli ve eğitimli olan personellerimiz ile birlikte Kuru Temizleme Serdivan oradan alabilirsin Tekstil ve kıyafet ürünlerinizin kuru temizleme mizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kuru Temizleme Serdivan olarak tüm işlemlerinizi büyük bir hassasiyetle ve de özenle yaparak hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm kuru temizleme işlemleriniz için firmamızla irtibata kurabilir, gönül rahatlığıyla tüm türdeki kumaşlarınızı bize emanet edebilirsiniz.