Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz tüyü ürünler; kaz tüyünden üretilmesi sebebiyle özellikle kış aylarında tercih edilen nadir kumaş türevleridir. Diğer kumaş yüzeylerine göre daha yumuşak kumaş dokusu olması sebebiyle çoğunlukta tercih edilmektedir. Fakat kumaş yapısı sebebiyle diğer kumaş ürünlerine göre temizlenmesi de en zorudur.

Kaz tüyü ürünlerinin düzenli olarak temizlenmesi kullanım ömrü açısından da oldukça önemlidir. Kaz tüyü doğal bir malzeme olması sebebiyle, evlerdeki çamaşır makinesinde yıkanması kaz tüyü dokusunun kolay bir biçimde bozulmasına neden olacaktır. Tekstil üreticileri kaz tüyü ürünleri için yalnızca "Kuru Temizleme" işlemleri önermektedir. Kuru Temizleme hizmetimizden yararlanarak, kaz tüyü gibi organik doğal malzemelerden oluşan ürünlerin yıpranmadan temizlenmesini sağlayabilir; kaz tüyü gibi ürünleri profesyonel Kuru Temizleme hizmeti imkanımızla gerçekleştirebilirsiniz.

Kaz Türü Kuru Temizleme

Temiz kaz tüyü ürünleri temizleme hizmeti sunan firmamız ayrıca; renk ve kalite bozmadan kaz tüyü ürünlerinizi ilk günkü gibi temiz bir şekilde baskıya hazır hale getirmekteyiz.  Üstelik bunun yanında kuru temizleme hizmetimizden yararlanabileceğiniz için kaz tüyü ürünleri kısa sürede temizleme sistemini gerçekleştiriyor, kaz tüyü ürünlerinizi size teslim ediyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte kaz tüyü ürünlerinizi temizletme konusunda bize teslim edebilirken, uzman ekibimiz tarafından en yeni standartlara uygun teknolojimiz ile insan ve doğaya zarar vermeden kuru temizleme işleminizi gerçekleştiriyoruz. Kuru Temizleme hizmetimizden yararlanmak kaz tüyü ürünlerin uzun süre giymeye devam edebilmek için detaylı bilgi amacıyla iletişim adresimiz ile irtibat kurabilir bilgi alabilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim