Kaban Temizleme

Kaban Temizleme

Kaban Temizleme, kabanlar hassas olmasından dolayı diğer kıyafet türlerine göre daha kolay zarar görebilmektedir. Bu nedenden dolayı ile Tekstil üreticileri genelde kaban temizliği için Kuru Temizleme yapılmasını tavsiye etmektedir. Kabanların üzerinde bulunan kullanma talimatına bakıldığında yalnızca Kuru Temizleme ibaresi bulunur. Evde yıkanan kabanlar in, kumaşlarında kalite kaybı yaşanırken deformasyonda meydana gelebilmektedir.

Büyük rakamların harcandığı kabanların uzun süre gidilebilmesi için düzenli olarak Kuru Temizleme işleminin yapılması gerekmektedir. Artık kaban temizliği nasıl yapılır? diye çözümler anılmasına gerek yok. Çünkü Kuru Temizleme Serdivan firması kaban Kuru Temizleme konusunda özel hizmet anlayışını sunuyor. Temizlik işlemlerinin yeni teknoloji ile yapılan kabanlar İlk günkü yenilik ve kaliteli görünümü ile baskıya hazır hale gelerek kış aylarında sıklıkla tercih edilen süet kumaş kabanlar hem rahat hem de şık bir görünüm sağlanıyor.

Serdivan Kaban Temizleme

Kaban temizleme işlemi için Dünya standartlarına uygun kimyasal maddelere sahip olan firmamız, uzman eğitimli kadrosuyla ürünlerinizi yeniymiş gibi teslim almanızı sağlıyor. Özellikle süet kaban temizliği için en etkili temizleme yöntemi olan Kuru Temizleme işlemi profesyonel ekibimizde yapıldıktan sonra uygun Kuru Temizleme fiyatları ile hizmet kalitemizden faydalanabilirsiniz.

Süet kabanlar başta olmak üzere tüm tabanların Kuru Temizleme işlemlerini güvenli yapan firmamız müşteri memnuniyetini ücretlendirme aşamasında da gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyata sunan Kuru Temizleme Serdivan firması temizlik işleminin ardından müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmetine tamamlamaktadır.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim