Islak Temizleme

Islak Temizleme

Islak temizleme, Serdivan Kuru Temizleme firmalarının en çok yoğun çalıştığı alanlardan biridir.  pantolon, kot pantolon, gömlek, elbise gibi tüm kıyafetlerin ıslak temizlemesi yapılmaktadır. Kuru Temizleme Serdivan olarak Kuru Temizleme yerine ıslak temizleme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Giysilerinize asla zarar vermeyen bu yöntem, giysi temizleme esnasında giysilerin insan üzerinde bırakacağı zararlı maddeleri bulundurmuyor. Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz kıyafetlerde kesinlikle Solvent kokusu alınmaz.

Giysilerin renkleri, ıslak temizleme sayesinde daha canlı ve parlak hale gelir. Yün giysi temizleme konusunda ıslak temizleme işlemi Kuru Temizleme işleminden daha çok başarılıdır. Yani yün kumaşlar konusunda otorite olan ıslak temizleme sayesinde you kıyafetleri zarar görmeyeceği kesinlikle temin edilmektedir. Giysi temizleme teknikleri konusunda uzman personelin sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek ile alanında eğitim almış kişiler tarafından ıslak temizleme işlemi yapılmaktadır.

Serdivan Islak Temizleme

Islak Kuru Temizleme işlemi yalnızca kıyafetler için değil tüm kumaş türleri için yapılmaktadır. Uzmanlığımız sayesinde tüm ev tekstilleri ve günlük giysilerde organik ve de sağlıklı olarak 0 temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında yalnızca Kuru ve ıslak temizleme bulunmuyor. Ayrıca ütü ve yıkama işlemleri de ev tekstilinde de dahil olmak üzere kıyafetleri de hizmet kalitemiz de katıyoruz. Standart Kuru Temizleme ve ıslak temizleme fiyat bilgisi web sitemizde yer alan fiyatlar kısmını belirtilmiş olsa da kuru temizleme ve ıslak temizleme fiyatları özel bir işlem istenip istenmemesi ne göre değişiklik göstermektedir.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim