Gelinlik ve Abiye Temizleme

Gelinlik ve Abiye Temizleme

Abiye elbiseler ve gelinlikler konusunda da Kuru Temizleme hizmeti veren firmamız; nişan, balo, davet gibi özel günler için yapılan hazırlıklarda da yanınızda. Abiye elbiseler ve gelinlikler hassas kumaşlar ile yapılan giysi türevleridir. Özellikle; dantel, boncuk gibi detaylar olan abiye elbiselerin evde yıkanması durumunda geri döndürülemez hasarlara yol açabilmektedir.

Abiye elbiseleri ve gelinlikten yıpranmadan temizlenmesi için en güvenli yol Kuru Temizleme Serdivan firmasından geçer. Firmamız sizlere özel abiye ve gelinlik Kuru Temizleme hizmeti sunmaktadır. Böylelikle Kuru temizlemeye hizmetinden yararlanmak için firma firma gezmeye gerek kalmadan talepleriniz doğrultusunda belirtilen saatte gelinlik, abiye elbiseleri teslim alırsınız. Kuru Temizleme Serdivan firması uzman kadrosuyla gelinlik ve abiye elbise kumaşlarını zarar gelmeden herhangi bir hasar oluşmadan temizliğini gerçekleştirerek uzun süre giymeye devam edebilirsiniz.

Özel Günler İçin Serdivan Kuru Temizleme

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta abiye ya da gelinlik kumaşları herhangi bir daha eve müdahalede bulunulmamış olmasıdır. Eğer Kuru Temizleme işlemi yıkılmadın evvel herhangi bir işleme maruz kalmışsa mutlaka profesyonel ekibimizle durum bildirilmeli ve yapılan müdahaleye uygun çözüm üretilmesi talebinde bulunulmalıdır.

Burada Kuru Temizleme işlemi yapılmadan evvel yapılan müdahale tarafımıza bildirilmezse bizim tarafımızdan yapılacak Kuru Temizleme işlemi Kumaş üzerine zarar meydana getirebilir. Bu konuda da mutlaka tarafımıza detaylı bilgi verilmelidir. Özel günlerinizde Kuru Temizleme kalitesi ile sizlerin yanınızdayız.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim