Ev Tekstili Kuru Temizleme

Ev Tekstili Kuru Temizleme

Kuru Temizleme de ilk önce birçok müşterimizin aklına Giyim kategorisi gelmektedir. Halbuki Kuru Temizleme sektörü sadece kıyafetlerle sınırlı değildir. Kuru Temizleme sektöründe en yaygın olan uygulamalardan birisi ev tekstili yıkama hizmetleridir. Kuru Temizleme Serdivan olarak tüm ev işlerini kolaylaştıracak ev tekstil yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında evlerde akıllarını da gelen tüm tekstil ürünlerinin temizliğini yaptırabilirsiniz.

Yastık kılıfı gibi çok küçük ev tekstili ürünler de dahil olmak üzere farklı boy ve ebatlarda ki tüm sahip olduğunuz ürünlerinizi bize getirecek Kuru Temizleme ya da ıslak temizleme işleminize talep edebilirsiniz. Ev tekstili ürünlerin yanı sıra battaniye ve bir masa örtüsü ve nevresim takımları gibi temizlenmesi zor ürünleri de bize teslim edebilir en kısa zamanda da teslim alabilirsiniz. Ev tekstili yıkama işlemlerinde özel Kuru Temizleme makinaları kullanılmaktadır. Kuru temizlemeye uygun olan tüm ürünlerin temizlenmesi bu özel Kuru Temizleme makinelerinde gerçekleştirilmektedir.

Serdivan Ev Tekstili Temizleme

Ev tekstili yıkama fiyatları ise temizlenecek parça sayısı ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Organik malzemeler kullanmaya gayret ettiğimiz Kuru Temizleme işlemi yapılırken evlerde kullanacak tekstil ürünlerinin hijyenik olması sağlanır. Böylelikle tekstil ürünlerinizde meydana gelen bakteriler ve diğer zararlı mikroorganizmalar yok edilerek ürünlerinizin sağlıklı bir şekilde evinizde kullanılma imkânı sağlanır. Ev tekstil yıkama konusunda Kuru Temizleme yanında ıslak temizleme imkânı da sunmaktadır. Bu sayede arzu ettiğiniz temizleme şekli ile ev tekstili ürünlerini temizlenir.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim