Deri Temizleme

Deri Temizleme

Kuru Temizleme Serdivan olarak, deri temizleme hizmeti veren önemli bir firmayız. Deri temizliği konusunda kullanan tüm malzemeler, deri temizliği için özel ve kendine has olan kimyasal malzemelerdir. Deri temizleme malzemelerimizin seçimi ve doğru kullanılması oldukça önemlidir.

Alanında deneyimli ekibimiz ve Dünya standartlarına uygun deri temizleme ekipmanlarımız ile deri ceket Kuru Temizleme gibi zor işlemlerde müşterilerimizin tüm taleplerine profesyonel bir şekilde yapabilmekteyiz. Deri ıslak temizleme veya deri Kuru Temizleme yapıldıktan sonra süet, Nubuk, deri ya da deri gibi kıyafetlerin ya da ürünün üzerine hiçbir atık kalmaz. Tüm ıslak ve kuru temizleme işlemlerini biyolojik diğer adı ile biyo çözünür temizleme kimyasal maddeleri kullanılmaktadır.

Serdivan Deri Temizleme

Bu kimyasal maddeler su içine çözünerek temizleme esnasında ortaya çıkan atık sular duayı kesinlikle kirletmezler. Deri ceket ve deri giysin temizlenmesinde Kuru Temizleme Serdivan olarak özel araçlar kullanmaktayız. Bu yüzden de deri temizleme konusunda firmamız önderdir. Deri ceket temizleme fiyatlarımız deri ceketlerin ya da deri ürünleri büyüklüğüne göre, yapılacak işlemlerin durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi iletişim sayfamızdan alınabileceği gibi şubemizden de görüşme sağlayabilirsiniz. Deri ceket temizleme konusunda fiyattan ziyade kullanılan ürünlerin kalitesi önemlidir. Uygun deri temizleme losyonu, deri temizleme köpüğü, deri temizleme fırçasını kullanılması uzun vadede kullanılmasını sağlamaktadır. Kullanılan temizleme malzemelerinizi kalitesinden evin olabilir dedenizin temizliğin yaptıktan sonra uzun süre kullanımının sağlayabilirsiniz.

Hızlı iletisim
  • 0264 281 22 75
  • 0532 246 84 12
  • info@kurutemizlemeserdivan.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim